top of page

ÖDEME ŞEKİLLERİ VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Ödeme Şekillerimiz neler?

  • Havale-EFT / Kredi Kartı

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Ayrıca güvenli ödeme sistemi PayTR kredi kartı ödeme sistemiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin fiyatına 3 taksite kadar imkanınız bulunmaktadır 

Havale Bilgilerimiz:
Tolga SERT

BANKA ADI: Yapı Kredi Hacettepe Şubesi

HESAP : 483 / 77082468

IBAN NO: TR560006701000000077082468

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 4-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise teslimat adresinin Ankara’ya uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

 Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından WrathVault.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

WrathVault.com'dan yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerde kargo ücreti sabit 60 TL olarak tanımlanmıştır. 1500 TL üzerindeki alışverişleriniz için kargo ödemezsiniz.

Mağaza Teslim seçeneği nasıl çalışmaktadır?

Yalnızca Ankara için sağlayabildiğimiz bu hizmet ücretsizdir. Ürünlerinizi elden teslim almak isterseniz, sipariş esnasından mağazadan teslim seçeneğini işaretleyerek, siparişinizi elden teslim alabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler teslimat noktamızda hazır olduğunda bir mail tarafınıza iletilecektir.

Teslimat noktası adres: Huzur Mahallesi, 1135.Sokak, 16/B Fidan Apartmanı, Çankaya, Ankara

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Wrath Vault'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yoksa;

WRATHVAULT.COM online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 10 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade ya da Değişim:

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise wrathvault.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir. İade ve değişim taleplerinizi info@wrathvault.com adresi üzerinden yapabilirsiniz.

bottom of page